ZONDAG 27 NOVEMBER 2022

MAN, HARDLOPEN 1 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jari de Jong Jirnsum 4:35
2 Riemer Jorritsma Franeker 5:43
3 Roan de Jong Jirnsum 5:51
4 Melle Huitema Oudehaske 6:11
5 Mink Huitema Oudehaske 6:22
VROUW, HARDLOPEN 1 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Doutzen Jorritsma Franeker 7:00
2 Rixt Jorritsma Franeker 7:20
3 Lieke Brander Franeker 7:26
4 Janna Krol Sint Annaparochie 8:27
5 Isa Abma Franeker 8:43
MSEN, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Remco De Valk Drachten 18:38
2 Sjouke Elzinga Leeuwarden 20:24
3 Yannick Vrielink Zutphen 21:16
4 Jelmer Ferwerda Franeker 21:58
5 Cornelis Zijlstra franeker 22:03
6 Tsjerk Van der Meij Ferwert 22:07
7 Sietze Vietor Franeker 25:59
8 Tim Reinders Sappemeer 26:58
9 Michel Meijering St.-Annaparochie 29:15
10 Lars Dekker Leeuwarden 29:17
11 Folkert Koopmans Franeker 29:41
12 Sido Weijer Tzum 29:54
13 Arno Ferwerda Dronryp 32:30
14 Klaasie Sinnema Leeuwarden 33:30
15 Bren Zanstra Leeuwarden 34:17
16 Francois Houttuin Leeuwarden 34:18
17 Damian Boersma Sint Annaparochie 34:37
18 Thijs van der Horst Franeker 37:14
19 Florin Prins Franeker 41:21
M40, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dennis Brandenburg Steenwijk 18:38
2 Remco Visser Urk 25:18
3 Marinus de Haan Gytsjerk 25:30
4 Erik Rijnders Vroomshoop 26:05
5 Jeroen Otter Franeker 30:11
6 Harold Post Harlingen 30:43
7 Johannes Houtsma Sexbierum 31:50
8 Jeroen Otter Franeker 32:48
9 Pieter van der Horst Franeker 37:28
M50, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jappie Doller Oosterwolde Fr 18:46
2 Jacq van der Beek Zwolle 26:47
3 Marco Vijver Franeker 27:32
4 Rene Stellingwerf Tzummarum 29:55
5 Rinze Nieuwhof Franeker 33:24
6 Marco van Toor Franeker 39:01
7 Gerrit Herrema Franeker 39:41
8 Theo Runia Leeuwarden 41:17
M60, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Siebren Boerma Garyp 25:30
2 Hendrie van der Werf Bolsward 27:36
3 Dikkie van der Werf Bolsward 30:20
4 Henk Postma Deinum 31:01
5 Piet Kerstholt Groningen 33:56
6 Rinze Kootstra Harlingen 34:11
7 Jan Panhuis Leeuwarden 43:03
8 Klaas Duits Sneek 43:26
VSEN, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Janneke Ennema Stiens 20:53
2 Dagmar Anema harlingen 22:57
3 Iris Ton Waskemeer 24:29
4 Nataschja Hettelder Visvliet 26:20
5 Liseth Breidenbach IJsselmuiden 26:27
6 Melanie Groen Sneek 28:49
7 Kim Dekker St.-Annaparochie 29:17
8 Roos Veerman St.-Annaparochie 29:27
9 Jasmijn Posthuma Harlingen 30:28
10 Rosa Posthuma Harlingen 30:44
11 Nora Post Harlingen 30:46
12 Lise Sijtema Harlingen 30:52
13 Sanne Spoor Franeker 30:59
14 Ilse Yska Hallum 31:30
15 Amber Heskes Heerenveen 31:50
16 Tjitske Weijer Tzum 32:09
17 Esther Sinnema Dronryp 32:31
18 Vera Ypma Bolsward 32:56
19 Claudia Barkhof Rolde 33:35
20 Ryanne Wijnstra Franeker 35:47
21 Neeltje Meijler Hilversum 37:45
22 Marjolein Herrema Franeker 39:41
23 Kim Bakker Leeuwarden 42:03
V35, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Minke Hell Suwald 23:23
2 Henriette Jorritsma Franeker 27:59
3 Lysbert Faber St.-Annaparochie 29:10
4 Anita Merkus Boazum 29:45
5 Bianca Poeze Harlingen 30:40
6 Sandra Post Harlingen 30:51
7 Liesbeth van der Veen Scharnegoutum 30:55
8 Christianne Bergsma Minnertsga 31:28
9 Klaske Faber Minnertsga 31:28
10 Titia Boltjes Tzummarum 31:36
11 Jantine De Boer Bolsward 32:47
12 Tjally Otter Franeker 32:48
13 Rita Hooimans Bovenkarspel 34:08
14 Femke Kremer Franeker 35:46
15 Alies Prins-Zijlstra Franeker 41:21
V45, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anita van der Wal Harlingen 25:52
2 Erica Hyatt Zwolle 28:18
3 Jolanda van de Graaf Drachten 30:36
4 Jacqueline Buijsrogge Sneek 30:41
5 Henriëtte Sijtema Harlingen 30:58
6 Gerry Bleeker St.Annaparochie 34:37
7 Froukje Osinga Franeker 35:00
8 Gitta Zwart-Jonkman Franeker 39:11
V55, HARDLOPEN 5 KIL
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roos Boerma Garyp 26:09
2 Bea Tiemersma Joure 28:30
3 Grytsje Hylkema Hegebeintum 32:24
4 Ineke Braaksma Ferwert 34:25
5 Gryt Sterk van der Woude Ferwert 36:33
6 Lies de Vries-Groen Broek 38:07
7 Pytsje Melein JOURE 38:07
8 Tineke Hilverda Joure 42:53
MSEN, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maarten Hindriks Groningen 31:38
2 Marco Kingma Sneek 38:14
3 Klaas-Hessel Bijlsma St.-Annaparochie 43:39
4 Elroy Bults Beverwijk 43:48
5 Jorus Nieuwenhuis Delfzijl 44:41
6 Jaap Akkerman Berltsum 45:33
7 Robin Wagenaar Franeker 46:00
8 Martijn Wagenaar Leeuwarden 46:00
9 Mark Schapelhouman Sneek 46:05
10 Erik Schukking Leeuwarden 46:40
11 Sebastiaan Schram FRANEKER 46:46
12 Aldin Sudani Drachten 47:51
13 Diogo Afonso Heerenveen 47:58
14 Yoeri Ton Zwolle 48:32
15 Ingmar de Jong Appelscha 48:47
16 Johnny Leistra Franeker 48:48
17 Ferdinand Jansen Leeuwarden 49:15
18 Wytse Beetstra Drachten 49:36
19 Sieb Elzinga Jirnsum 49:59
20 Anco Visser Woudsend 50:00
21 Emmanuel Suma Leeuwarden 50:02
22 Sjoerd Wouda Gorredijk 50:20
23 Eelke Algra Franeker 50:25
24 Johannes Akkerman Berltsum 50:58
25 Ben Vrielink Berltsum 51:00
26 Alaa Sabahaldin Drachten 51:16
27 Bart Schurer Tzummarum 51:35
28 Andries Karst Plantenga Franeker 52:36
29 Jelmer Bilker Leeuwarden 52:38
30 Robert-Jan Heizenberg Burgum 54:00
31 Ruurd De Vries Franeker 55:52
32 Fred Wang Leeuwarden 56:54
33 Jurjen Van Terwisga Sneek 59:26
34 Rutger Heskes Heerenveen 1:04:28
35 Jan Veenstra Joure 1:04:29
36 Michiel Faber Bolsward 1:06:07
M40, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martijn Ettema Bolsward 43:29
2 Issam Hilal Burgum azc 43:54
3 Dies Snoodijk Goutum 44:01
4 Theo Terra jirnsum 44:30
5 Jeroen Tiesma Bolsward 44:42
6 Johannes Althuisius Sneek 46:20
7 Peter Abma Franeker 48:02
8 Klaas Visser Franeker 49:15
9 Edwin Bruinsma Leeuwarden 49:37
10 Gerald Jager Scharnegoutum 50:00
11 Patrick Buijsrogge Sneek 50:35
12 Rogier Nugteren Jirnsum 51:13
13 Robert Vartanov Leeuwarden 52:45
M50, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Otto Dijkstra Scharnegoutum 43:38
2 Peter Kroese Arum 45:20
3 Gerrit Panhuis Leeuwarden 45:56
4 Peter Boersen Leeuwarden 47:00
5 Cor Ton Waskemeer 49:06
6 Ronald van der Goot Leeuwarden 49:58
7 Thony van der Veen BURGUM 50:28
8 Jelle Visser Leeuwarden 52:48
9 Jelle Posthumus Midlum 53:29
10 Durk Postma Driezum 56:10
11 Rik van der Jagt Zaandam 58:18
12 Bokke s Visser oudwoude 58:25
13 Klaas Van Kalsbeek Scharnegoutum 1:01:21
14 Rob van de Graaf Hoogeveen 1:01:48
15 Ben de Vries Dronrijp 1:02:00
M60, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Joop Lusthof Leeuwarden 43:02
2 Cor van Sluis Franeker 51:57
3 Rients Terpstra Hallum 55:19
4 Arie Blokker Wieringerwerf 55:33
5 Tjeerd Visser Franeker 56:10
6 Klaas Smidt Berltsum 56:10
7 Hans Nagtegaal Leeuwarden 57:30
8 Jouke de Vries Leeuwarden 58:06
9 Harry Zwanenburg Sneek 58:17
10 Wim Manshande Harlingen 59:31
11 Wim Mouwer Nunspeet 59:48
12 Frans Visser Bolsward 1:01:11
13 Bauke van der Meer Franeker 1:02:17
14 Rense Zwerver Leeuwarden 1:04:46
15 Harm Postma BITGUM 1:07:02
16 Reinder Sinnema Leeuwarden 1:07:02
17 Rein Brouwer Heeg 1:07:30
18 Johan Zwerver Goutum 1:09:54
VSEN, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nynke de Jong Tzum 44:33
2 Lisanne de Roo Franeker 48:22
3 Emmy van Marrum Zwolle 49:26
4 Nynke Brouwer Wommels 58:25
5 Sandra Wijbenga Leeuwarden 58:38
6 Karlijn Van Terwisga Sneek 59:26
7 Ymkje Huitema Leeuwarden 59:26
8 Lisanne Terpstra Berltsum 1:00:20
9 Ilse Schukking-Nieuwhof Leeuwarden 1:01:48
10 Jantine Stoffers Berltsum 1:02:08
11 Olly Aarts Beverwijk 1:02:52
12 Elske Eijzenga Berltsum 1:02:59
13 Margriet De Vries Heerenveen 1:03:29
14 Gerla Roelofs Boornbergum 1:04:12
15 Jacqueline Kroese Franeker 1:05:25
16 Annelies van den Akker Franeker 1:06:23
V35, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tamara Vasilica Daarlerveen 43:58
2 Sofia Houwer Joure 45:36
3 Corrie Terpstra Easterlittens 52:36
4 Anja Hofstra Witmarsum 52:59
5 Miranda Flapper Berltsum 54:08
6 Lianne Kuipers Franeker 56:10
7 Tineke Posthumus Midlum 57:01
8 Nynke Reitsma Bolsward 57:10
9 Linda de Vries Franeker 57:10
10 Grietje Palstra Bolsward 57:19
11 Sonja Gildemacher Wijnjewoude 1:00:47
12 Margriet Haakma Zwaag 1:01:06
13 Miranda Monsma Stiens 1:01:57
14 Ida Dijkstra Boer 1:02:12
15 Alina Visser Drachten 1:03:57
16 Hilda Krol Sint Annaparochie 1:04:47
17 Grietje Kelderhuis Kelderhuis Harlingen 1:11:16
V45, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hellen Boonstra-Drost Heerenveen 44:19
2 Lucia van der Bijl Bolsward 49:30
3 Wilma Stelpstra Leeuwarden 51:14
4 Petra Lok Leeuwarden 52:53
5 Anita De Vreeze Leeuwarden 54:51
6 Esther van Bergen Sneek 55:40
7 Antje Breeuwsma Bolsward 55:40
8 Lianne van Mourik Leeuwarden 56:42
9 Monica Bruggenkamp Bolsward 57:10
10 Klary-An Wimmenhove Wergea 58:16
11 Nataschja Palmen Leeuwarden 58:38
12 Tamara van der Molen Leeuwarden 58:38
13 Titia Lycklama à Nijehol Winsum Fr 58:58
14 Karin Danhof Jirnsum 59:31
15 Margreet Dijkstra Goutum 59:45
16 Annalies Woudstra Easterlittens 59:55
17 Sonja Schepel Hijum 1:00:33
18 Bregtje Bergema Finkum 1:00:33
19 Anneke Wierstra Lemmer 1:00:52
20 Cindy De Jager SINT ANNAPAROCHIE 1:01:48
21 Nellie Dijkstra Vrouwenparochie 1:01:48
22 Gea Oegema Minnertsga 1:01:48
23 Hanna Schuiling Minnertsga 1:01:48
24 Hilde de Vries Dronrijp 1:02:00
25 Martine Sijtsma Mantgum 1:06:01
26 Anneke Regnerus Marrum 1:07:02
27 Marika Boekema Franeker 1:09:39
28 Wypie Veenstra Franeker 1:09:47
29 Uilkje Drost St.-annaparochie 1:11:00
V55, HARDLOPEN 10 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alie Brouwer Joure 47:29
2 Monique De Jong Leeuwarden 49:31
3 Anneke Wester Iens 52:42
4 Jeltsje Ottema Easterlittens 58:09
5 Tea Busstra Leeuwarden 58:25
6 Maureen Kouveld Leeuwarden 1:02:17
7 Jeannnet Huitema Goutum 1:03:14
8 Tineke Reitsma Deinum 1:03:51
9 Lily Manshande Harlingen 1:05:21
10 Inge Kools Leeuwarden 1:06:01
11 Hilda Meijerhof Appingedam 1:06:18
12 Henrike J Huetink Heeg 1:07:30
13 Anneke Zwerver-Sijtsma Goutum 1:11:00
14 Stienke Bosma-Zijlstra St.-annaprochie 1:11:02
15 Tineke Dijkstra Bitgum 1:14:52
MSEN, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erwin de Vries Stiens 54:22
2 Steven Hemstra Wergea 57:05
3 Jan Germ Looijenga Oensjerk 59:45
4 Erwin Bosma Drachten 1:17:17
5 Dilan Cornelisse Winschoten 1:22:09
6 Mark van der Veer Franeker 1:30:11
M40, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lieuwe Palstra Bolsward 58:48
2 René Edens Goutum 1:05:27
3 Alex Gitzels Hoorn 1:11:29
4 Sytse Jansma harlingen 1:16:24
5 Theo Terpstra Stiens 1:18:38
6 Jurrien Van der Meij Leeuwarden 1:21:30
7 Ron Drijver Leeuwarden 1:26:19
8 Anne Jan Van IJs Leeuwarden 1:26:19
9 Peter Brander Franeker 1:30:11
M50, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gerald Hoogeveen Bolsward 1:04:25
2 Jan Van der Werf Oentsjerk 1:11:54
3 Keimpe de Vries Munein 1:12:50
4 Catrinus Vroom Hijum 1:13:25
5 Frank Ettes Blokker 1:13:59
6 Lammert van der Meij Leeuwarden 1:18:09
7 Alex van Zurk Leeuwarden 1:18:16
8 Ferry Goike Winschoten 1:19:02
9 Gerbrand Beunder Hoorn 1:20:03
10 Marcel van Oostveen Zoetermeer 1:22:23
11 Gjalt Visser Bolsward 1:23:02
12 Durk Haitsma Franeker 1:25:01
13 M. Buwalda Schettens 1:25:55
14 Durk Haagsma Easterlittens 1:29:19
15 Ulbe Postma Koudum 1:35:08
M60, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Smit Opperdoes 1:11:26
2 Herman Morrien Bellingwolde 1:22:09
3 Jan Akkerman Nijemirdum 1:25:30
4 Henk Kooistra Lelystad 1:32:07
5 Karst Anema Stiens 1:34:43
6 Aad van der Burg Easterlittens 1:42:31
7 Jelle Bosma St.-annaprochie 1:46:46
8 Egbert Geertsma Groningen 1:46:48
VSEN, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sonja Van Schooneveld Nieuw Beerta 1:16:46
2 Margriet Akkerman Oudemirdum 1:18:38
3 Nynke Wolters Drachten 1:24:26
V35, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Katia Ganda Zaandam 1:13:59
2 Annemieke Bot Zwaag 1:20:03
3 Tineke Muizelaar Oudemirdum 1:25:31
4 Sandra van der Meulen Hallum 1:25:44
5 Marloes van Lieshout Koudum 1:35:08
V45, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anita Flapper Berltsum 1:03:38
2 Joke Bleijerveld Dokkum 1:19:59
3 Simone Smid Franeker 1:20:29
4 Esther Spiegelenberg Brummen 1:20:52
5 Sonja Grit Jannum 1:20:59
6 Willy de Jong Leeuwarden 1:47:02
V55, HARDLOPEN 16 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:13:59
2 Elly Bunt Leeuwarden 1:29:26
3 Marijke Terpstra-Hobert Stiens 1:29:34
4 Wilma Hemstra Weidum 1:29:43
5 Fenna Jansen de Vries Hurdegaryp 1:30:29
6 Hennie Steensma Feanwâlden 1:30:52
7 Tjitske Kooistra Lelystad 1:32:09
8 Inge Helder De Knipe 1:34:44
9 Jacqueline Sollie Stiens 1:36:45
MSEN, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Michiel Punter Leeuwarden 1:16:29
2 Durk Tigchelaar Harlingen 1:16:46
3 Rick van der Zee Van der Zee Oppenhuizen 1:17:10
4 Philip Fischer Mildam 1:18:10
5 Erkan Albayrak Blijham 1:21:06
6 Ruben Brander Franeker 1:24:25
7 Sven Alkema Vlieland 1:25:55
8 Auke Mulder Leeuwarden 1:34:01
9 Niels Fennema kollum 1:45:48
10 Ortwin Dijkstra Klooster Lidlum 1:46:43
11 Wybren Rozema Jirnsum 1:49:14
12 Barry Wijkhuizen Burgum 2:02:09
M40, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dominicus Fennema Leeuwarden 1:16:29
2 Dennis Haak Winschoten 1:16:35
3 Peter van Dam Groningen 1:18:24
4 Stefan Van der Laan Winschoten 1:21:17
5 Menno Bakker Franeker 1:21:41
6 Hein Dijkstra Oosterbierum 1:25:55
7 Klaas-Jan Jorna Easterwierrum 1:25:55
8 Joris Popken Stiens 1:29:50
9 Goos Bouwman Zwaag 1:29:50
10 Peter van Dam Groningen 1:29:55
11 Emiel Adema Menaam 1:33:27
12 Peter Warring Emmen 1:35:55
13 Richard Boxem Nieuw Schoonebeek 1:46:27
14 Frank Bruinsma Leeuwarden 1:46:43
15 Kor de Boer Marum 1:48:01
16 Willem van Kalsbeek Hallum 1:48:31
17 Emiel Adema Menaam 1:48:41
18 Sys Dijkstra Franeker 1:49:40
M50, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Peter Bon Groningen 1:13:33
2 Rick Postma Veelerveen 1:17:37
3 Jan Albert van Laar Groningen 1:20:43
4 Emile Nales Groningen 1:20:43
5 Aldert Cuperus Dronrijp 1:22:08
6 Moul Kaewkokua oudebildtzijl 1:22:10
7 Edser Kuiper Dronrijp 1:25:22
8 Wibe Jan Elgersma Harich 1:28:09
9 Klaas Bos Joure 1:28:31
10 Martin Van den Burg Sneek 1:44:46
11 Carlo Loos Leeuwarden 1:45:53
12 Klaas Bos Joure 1:46:07
13 Gerard Van Wier Peins 1:48:53
14 Peter Visser Leeuwarden 1:49:23
15 Frank van der Wielen Emmen 1:49:49
16 Bouke Fennema Britsum 1:55:32
17 Johan van der Leij St.-Annaparochie 1:56:12
18 Germ Steensma Sint-Jacobiparochie 1:56:12
19 Jan Nanninga Leeuwarden 2:00:11
20 Henk de Haan Burgum 2:02:09
M60, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Chris Draijer OUdega 1:25:55
2 Rink Post Appelscha 1:29:50
3 Frits Feddema Heerenveen 1:31:50
4 Bernard Wilkens Ureterp 1:35:28
5 Jasper Kruizinga Joure 1:49:19
6 Reinder Tel surhuizum 1:55:53
VSEN, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rianne Harmsen de Boer Drachten 1:18:54
V35, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hinke Schokker Eastermar 1:16:35
2 Samantha Kuperus Wergea 1:17:21
3 Erika Broekema Groningen 1:21:34
4 Jolanda Wilkens Munnekeburen 1:29:50
5 Anita Lof Eelde 1:31:35
6 Marian Sterk Mantgum 1:35:45
7 Judith Berens Nieuw Schoonebeek 1:46:27
8 Matty Feenstra Winsum FR 1:47:38
9 Ypie Wijkhuizen Burgum 2:02:09
V45, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Judith van der Meer Dronryp 1:17:48
2 Danny Glas Franeker 1:43:21
3 Corine Visser Leeuwarden 1:49:23
4 Marielle van der Meer Scheerwolde 1:51:03
V55, HARDLOPEN 21 KI
Plaats Naam Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Greetje Buist Haren Gn 1:32:11
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Een evenement van

Organisatiegegevens

Organisatiegegevens

© Valk Event Productions